Zahrajte si kostkový poker

Snad nejdynamičtější a nejnapínavější hrou, ve které je vše jednoduché a zároveň zábavné, jsou kostky. Kostky se nedávno začaly hrát online. Umožnily to nové technologie, které jsou implementovány na našem webu. Můžete hrát s živým videostreamem. Snad jediná hra, která může konkurovat dynamice kostek, je Lotto 5 z 36. Ale v tomto článku vám řeknu, jak hrát kostky online, a také odpovím na otázky hráčů, které vás zajímají, které jsem systematizoval do dvou Pokyny. Jedna skupina hráčů si klade otázku: jak správně hrát kostky, druhá skupina hledá zdroj, který by vám umožnil hrát 5 kostek online s pokerovými prvky. Na taková hledání jsem připraven odpovědět v tomto článku.

Začněme tím, že naše stránky nabízejí zcela novou hru, která nemá na celém světě obdoby. Nemusíte brát 5 kostek a házet je na stůl před své přátele, abyste zažili vzrušení z této hry. Prodejci krásných dívek v reálném čase ve speciálním studiu to udělají za vás!

Pět kostek, každá se šesti plochami očíslovanými 1 až 6, poskytuje jedinečné speciální možnosti sázek, které jsou navrženy speciálně pro online kostky. Během dne, každých pět minut, provede dealer jeden hod pěti kostkami online. Na tento hod můžete umístit několik možností sázení. Abyste si byli jisti svým výběrem a analyzovali statistiky předchozích hodů, můžete sledovat historii výsledků s nahranými videoklipy. Každý hod má své číslo, které bude odpovídat záznamu. Stránka má kurzy, na které si můžete vsadit po registraci a doplnění svého účtu. Výplata na základě výsledků, okamžitě připsána na váš účet!

Zajímavý fakt z historie této hry:

  • „Ve starověkém Římě šlechta ráda hrávala v kostky, zatímco obyčejní plebejci směli hrát tuto hru pouze v určitých obdobích roku. V této hře má kořeny i slovo „hazard“. Pochází ze souhlásky arabštiny slovo “zar”, což znamená – kosti.
  • “Hra v kostky – hrajte!” Začněme tím, co je nabízeno na našem zdroji. Jedná se o obdobu známé hry – kostkového pokeru. Můžete hrát online každých 5 minut. Tento čas stačí k provedení všech nezbytných sázek. Jak jsem řekl, v této hře hezká dealerka hází kostkami na hracím stole a ukazuje kombinaci, která vznikla jako výsledek hodu.

Vzhledem k tomu, že se ve hře hraje pouze 5 kostek, jsou kombinace stejné jako v pokeru. Například: pár (dvě stejná čísla), dva páry (podobné páru), tripy (tři stejná čísla), poker (čtyři stejná čísla), sekvence od 1 do 5 nebo od 2 do 6 (analogické k postupce v karetním pokeru). Ale kromě toho můžete sázet na celkový počet vržených kostek, poměr sudých a lichých, označující přesné dvojice vržených kostek. Koš vašich sázek je velmi jednoduchý, abyste mohli začít sázet, musíte vstoupit na stránku:

  • A co je nejdůležitější, všechna vysílání jsou živá. Podívejte se na televizní obrazovku, která se nachází vedle moderátora. Vysílá se tam kanál Eurosport. Pokud na svém televizoru zapnete tento kanál, uvidíte, že je zapnutý stejný program. Toto je potvrzení, že událost probíhá online.
  • Hraní kostkového pokeru je velmi vzrušující. A důvodů je hned několik. Zde je jeden ze základních principů: celkový součet všech čísel na 6 stranách kostky dává číslo 21. Jednoduchá metoda, můžete si spočítat, že průměrný součet čísel, který vznikne výsledkem násobku hod kostkou bude – 3.5. A pokud hrajete 5 kostek online, pak se průměrná částka zvýší a bude se rovnat – 17,5! Tento jednoduchý výpočet umožňuje sázet na celkový nad nebo pod součet v závislosti na sérii výsledků předchozích hodů.

Můžete také použít strategii kostek „horké“ a „studené“. „Horká“ kostka je číslo, které bylo pravidelně taženo během posledních několika tahů, tvořící dvojice, výlety nebo jednoduše přítomné na stole. A naopak „studené“ je číslo, které nevypadlo několik běhů za sebou. Můžete vsadit minimální sázky na „studená“ čísla a čekat, až padne. Nebo sázejte ve velkém na horká čísla, abyste vydělali co nejvíce, dokud se série nepřeruší.

Zajímavost z historie kostek:

„Nejstarší zmínka o této hře pochází z 20. století př. n. l. Pravda, kosti, které našli archeologové ve starověkém městě Théby, zrovna nehrály.