Hrajte blackjack zdarma a najděte ty nejlepší blackjackové stránky

Vítejte na nejlepší internetové stránce pro hraní blackjacku online. Ať už hledáte cokoli, eliminovali jsme všechny možné komplikace. Tato stránka obsahuje komplexní informace o hře blackjack. Pokud jste ještě nikdy nehráli blackjack, možná se budete muset naučit pravidla hry a pak zkusit štěstí u našich stolů na blackjack zdarma. Zkušenější hráči možná hledají ty nejlepší stránky s online hazardními hrami.

Abychom vám usnadnili život, rozdělili jsme tuto stránku do následujících sekcí. Chcete-li začít hrát, stačí kliknout na sekci, do které chcete přejít.

 • Najděte nejlepší online kasina pro hraní blackjacku o skutečné peníze.
 • Hra blackjack zdarma
 • Naučte se pravidla blackjacku
 • Jakou hodnotu má každá karta?
 • Jak se hraje handa v blackjacku?
 • Rozdělení párů
 • Dvakrát dolů
 • Sarender (odmítnutí hry)
 • Pojištění

Nejlepší online blackjack kasina

Níže uvedené stránky jsou nejlepšími zdroji pro hraní blackjacku o skutečné peníze online. Náš tým zkušených profesionálů hrál stovky různých webů a níže uvedené weby jsou nejlepší z května 2017. Tyto stránky jsme ručně vybrali z několika důvodů:

 • Jsou zcela legální a licencované a jejich hraní je bezpečné.
 • Snadné a bezpečné vklady, bleskové výplaty.
 • Skvělé bonusy a akce pro hráče blackjacku.

Hra blackjack zdarma

Pokud ještě nejste zcela připraveni hrát blackjack o skutečné peníze, nebo chcete hrát jen zdarma, nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je zdokonalit své dovednosti v našich bezplatných hrách níže. Pro hraní se nemusíte registrovat, poskytovat nám svůj e-mail nebo jiné osobní údaje. Stačí kliknout na nominální hodnotu žetonů, které chcete hrát, a kliknout na tlačítko rozdat.

Úvod do Blackjacku

Blackjack je bezesporu nejoblíbenější stolní hazardní hra, a to jak u stolů kamenných kasin, tak mezi stolními hrami v online kasinech. Ale blackjack, stejně jako každá jiná hazardní hra, má určitá pravidla, která je třeba dodržovat, abyste tuto hru mohli hrát správně a nakonec zůstat proti kasinu v plusu. Mnoho kasin vydělává velké peníze na hráčích, kteří nevědí, jak moc dobře hrát blackjack, a pokud jste jedním z těchto hráčů, věnujte nějaký čas pochopení účelu a pravidel této hry.

Cíl Blackjacku

Kromě krupiéra se hry blackjacku může zúčastnit 1 až 7 hráčů. Každý z nich však hraje proti krupiérovi, bez ohledu na ostatní hráče u stolu. Abyste vyhráli, musí být součet hráčových karet 21 nebo bližší tomuto číslu než součet karet dealera, ale bez vyřazení. Karta, která získá více než 21 bodů, je považována za mrtvou a prohrává sázku.

Hodnota karty

Hodnota ruky hráče, stejně jako karty dealera, je součtem nominálních hodnot karet, ze kterých se skládá. Všechny obrázkové karty, včetně krále, dámy a kluka, mají hodnotu 10. Karty od 2 do 10 mají hodnotu podle čísla. Eso lze hrát jako 1 nebo 11, v závislosti na tom, jak tvoří nejlepší kombinaci. Pokud je eso zahráno jako 11, pak je považováno za „měkké“, ale pokud se hraje jako 1, pak se nazývá „těžké“. Rozdíl je v tom, že na měkké ruce nemůžete vypadnout, pokud si vytáhnete další obrázkovou kartu, na druhou stranu tvrdá ruka může potenciálně vypadnout. O hraní blackjacku si můžete udělat lepší představu, když si zahrajete níže uvedenou hru, která je jednou z mnoha hazardních her bez možnosti stažení, které máme na našem webu.

Průběh hry

Před začátkem hry musí všichni hráči vsadit. Každý hráč, včetně krupiéra, dostane dvě karty, lícem nahoru nebo lícem dolů. Poté dostane každý z hráčů možnost „zasáhnout“, tedy vzít si ještě jednu kartu v naději, že si vylepší ruku. Alternativně se hráč může rozhodnout hrát „zůstat“ a nedobírat žádné další karty, což se také někdy nazývá fold. Dealer nejčastěji pokračuje v dobírání karet, dokud nedosáhne karty v podobě pevných 16. Dealer musí přestat, když trefí 17.

Black Jack

Blackjack bonus je přesně to, odkud tato hra nese svůj název. Blackjack je, když první dvě karty, které hráč (nebo dealer) obdrží, jsou eso a obrázková karta, což se bude rovnat 21. V průměru se tato šťastná kombinace objeví přibližně jednou za 20 hand. Blackjack zaručuje, že hráč vyhraje handu, a také dává výplatu 3:2 namísto standardních 1:1, pokud dealer nemá blackjack ve stejnou dobu jako hráč. V případě nerozhodného výsledku zůstanou všechny žetony, které hráč vložil do dané kombinace, v krabici a kombinace bude považována za remízu.